Serwis alarmów

Czy Państwa alarm nie funkcjonuje tak jak powinien?

Chcą się Państw upewnić, że w razie włamania zareaguje prawidłowo, płosząc złodzieja i informując o tym fakcie odpowiednie służby?

A może chcą Państwo przeprowadzić kontrolowaną próbę działania alarmu?

W każdym z tych przypadków jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasz serwis alarmów kompleksowo zajmuje się wszystkimi rodzajami instalacji alarmowych, przeznaczonych do pomieszczeń zamkniętych, a także instalowanych na zewnątrz budynków. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu różnego typu instalacji alarmowych, pozwoliło nam do perfekcji opanować ich budowę, sposób działania i usuwanie ewentualnych usterek. Dysponując profesjonalnym sprzętem, ekipą znakomicie wyszkolonych techników i własnym transportem, zapewniamy szybki czas wykonania zlecenia, na terenie całej Warszawy i okolic.

 

W jakich przypadkach polecamy korzystanie z naszych usług?

  • Serwis alarmów Jata skuteczne usuwa awarie we wszystkich rodzajach instalacji
  • Zajmujemy się projektowaniem i montażem nowych instalacji alarmowych
  • Modernizujemy stare systemy alarmowe, dostosowując je do współczesnych standardów
  • Wykonujemy kalibrację czujek oraz testy centralek i nadajników systemów alarmowych
  • Kompleksowo programuje instalacje alarmowe zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Prowadzony przez nas od 1989 roku serwis alarmów, podejmuje również zlecenia związane z poprawnym funkcjonowaniem systemów kontroli czasu pracy, instalacji przeciwpożarowych, a także zajmujemy się serwisowaniem domofonów, wideo domofonów i pozostałych rodzajów systemów dozoru i urządzeń elektrycznych, jak napędy bram.